Alle deals van VakantieVeilingen op een rijtje:

Set van 3 voorraadpotten met bamboe deksel van Buccan

Met deze roestvrijstalen voorraadbussen kun je makkelijker orde houden in je keuken. De bamboe deksels sluiten goed af, waardoor de inhoud langer vers blijft. Zo kun je jouw producten veel langer bewaren. Daarbij staan ze ook nog eens prachtig op je aanrecht. Bied nu mee en win de set met korting.

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

Kinderbankje voor buiten van Lifa Garden

Ben je aan het tuinieren? Zet jouw kleine dan op dit stijlvolle en decoratieve bankje. Tip: draai 1 keer per seizoen de moeren en schroeven bij. Door weersomstandigheden en gebruik kunnen deze iets losser gaan zitten.

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

Sinaasappel-kruidnagel kaaswiel (4,5 kg) – Henri Willig

Dat druilerige weer is zo gek nog niet als je thuis een knusse borrelavond organiseert met je vrienden of familie. Deze winterse kaas zal zeker niet misstaan op de borrelplank. Proef de winter in deze volromige, 4 weken gerijpte 50+ kaas. Bied snel mee voor deze ambachtelijke lekkernij.

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

Armband met hartjes en zirkonia's van Di Lusso

Wat zou de wereld zonder liefde zijn? Met deze armband draag jij altijd een stukje liefde bij je. Het sieraad is gemaakt van hoogwaardig zilver en versierd met fonkelende zirkonia's. Bied nu mee en combineer met een bijpassende outfit.

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

Handtas van echt leer – afneembare schouderband

Stralen? Haal deze vrolijk gekleurde handtas in huis en die lach verdwijnt niet meer van je gezicht. Het model is gemaakt van echt leer en wordt met de jaren dus alleen maar mooier. Draag je 'm liever om de schouder dan in de hand? Geen probleem; je krijgt er een verstelbare band bij. Bieden!

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

27-delige roestvrijstalen pannenset van Blaumann

Hoeveel je ook te koken hebt, met deze pannenset zit je nooit meer zonder materiaal. Hij bestaat uit maar liefst 27 delen, waaronder ook een set met keukenhulpjes en een peper- en zoutstel. De pannen zijn geschikt voor elke warmtebron.

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

Michelin: 9-gangen bij Kaatje bij de Sluis (2p.)

Bij Kaatje bij de Sluis, waar dit jaar het 50-jarig jubileum wordt gevierd, kun je niet alleen écht goed eten, maar ook genieten van een culinair feestje met 9 amusegerechten. Ontdek bijzondere combinaties van kleuren, geuren en smaken en bied mee voor een gastronomische ervaring om van te smullen.

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

Vergulde ketting met klavertje vier-hanger

Draag geluk altijd dicht bij je hart met deze superleuke ketting met een klavertje van 14k verguld goud. Een stralend symbool van geluk en blijdschap, perfect om je dag op te fleuren en een glimlach op je gezicht te toveren. Wil je dit sieraad cadeau doen aan die ene bijzondere persoon? Bied mee!

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

✈ Retourvlucht stad/regio naar keuze binnen Europa(2 p.)

Tijd voor een mooie stedentrip? Kies dan voor 1 van de mooie bestemmingen uit het actuele aanbod! Wij verzorgen de retourvlucht, jij kiest waarheen en wanneer je terug wilt vliegen. Welke stad ga jij binnenkort verkennen? Dat het onvergetelijk wordt, is een ding dat zeker is. Bied nu mee.

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

Bezoek samen de Huwelijksbeurs (2 p.)

Inspiratie nodig voor jouw grote dag? Hier vind je de laatste trends op trouwgebied, allemaal onder 1 dak. Van de jurk en de taart, tot de locatie en de ringen. Kijk rond, proef en shop, en stel zo jouw perfecte dag samen.

via VakantieVeilingen

Vanaf   €1,-
Bekijk deal

VakantieVeilingen

Extra kosten

Betalen

Contact / Klantenservice

Dagtickets

localdeals.be: de beste aanbiedingen op één locatie

Wij verzamelen de beste aanbiedingen, veilingen, deals en acties op het wereldwijde web.