Alle deals van VakantieVeilingen op een rijtje:
1 maand hondenvoeding van tails.com
Elke hond is uniek en daarom dus ook elk recept. Met deze veiling koop je een maand hondenvoeding, helemaal aangepast aan de individuele behoefte van jouw hond. Om écht een verschil te maken voor de huid, vacht, gewrichten en meer.
via VakantieVeilingen
Wasmand / wassorteerder met 3 vakken (90 L)
Op je knieën en met een gebogen rug de was sorteren kost niet alleen veel tijd, maar is ook slecht voor je rug. Bied daarom mee op deze wasmand. Het opklapbare model heeft 3 vakken voor de donkere, lichte en gekleurde was, waardoor je eenvoudig alles sorteert. De wassorteerder is ook nog waterproof.
via VakantieVeilingen
Wellnessdag bij BLUE Wellnessresort voor 2 personen (NL)
Op-en-top ontspannen? Dat doe je in BLUE Wellnessresort Leiden. Dit resort biedt 1.400 m2 aan luxe wellness- en beautyfaciliteiten. Op de 11e verdieping ben je bovendien verzekerd van een fantastisch uitzicht. Dat noem je ontspannen op hoog niveau. Bied mee, win en geniet van je dagje weg.
via VakantieVeilingen
Pokémon-rugtas (22 x 22 x 7 cm)
Pokémon is weer helemaal terug van weggeweest. Hoe leuk is dan ook deze rugtas? Precies, héél leuk! De tas is ideaal om je favoriete snoep, broodjes, fruit of drinken in mee te nemen. Een tip van ons: de rugzak doet het ook erg goed als cadeau voor een echte fan… Dus: meebieden en winnen!
via VakantieVeilingen
GVB in 1 dag – keuze uit 13 verschillende locaties
Een balletje slaan op de golfbaan? Dat doe je niet zomaar. Putten, chippen, swingen; met deze 1-daagse GVB-cursus leer je alle basisbeginselen van de golfsport. Handig: je kunt kiezen uit 13 verschillende locaties, dus er zit er altijd 1 bij jou in de buurt. Bied mee!
via VakantieVeilingen
Zwart slim shirt (maat M)
Er 5 – 10 kg lichter uitzien, zonder dat je daar iets voor hoeft te doen; ideaal, toch? Dit zwarte slim shirt corrigeert én traint je buikspieren. Het kledingstuk stimuleert de bloeddoorstroming, waardoor overtollig vet sneller wordt afgevoerd. Tijd om mee te bieden en te winnen dus!
via VakantieVeilingen
Oosters vloerkleed crème (160 x 230 cm)
Zoek je een tapijt dat goed past in een rustig interieur? Dan is dit crèmekleurige model wellicht iets voor jou. Het laagpolige kleed heeft een subtiele oosterse print en geeft een hoop warme aan de ruimte. De neutrale kleur maakt dat ie goed past bij al jouw meubelen. Plaats jij het hoogste bod?
via VakantieVeilingen
Voorjaar 2024: kamperen in de Belgische Ardennen (4 p.)
Een midweek of weekend genieten van de natuur en sportieve uitstapjes? Bied mee en reis dit voorjaar met je eigen tent of caravan naar de Belgische Ardennen. Klim en klauter in een oude mijn of vaar met een kano over de Ourthe. Een groot kampvuur met marshmallows is de ideale afsluiting van de dag.
via VakantieVeilingen
Polykatoen dekbedovertrek Sleep Sense (240 x 220 cm)
Dit dekbedovertrek heeft een chique uitstraling dankzij de bloemen en prachtige paradijsvogel. Het overtrek is gemaakt van polykatoen en ademt goed. Kijk je er naar uit om eronder te kruipen? Waar wacht je nog op! Bied nu mee en win. Slaaplekker.
via VakantieVeilingen
Waterpark Aqualibi, België – heropend! (2 p.)
Een golf van vernieuwing in Aqualibi! Na een uitgebreide verbouwing gaan de deuren weer open met 4 nieuwe waterglijbanen, een wilde rivier, golfslagbad, 2 kinderzones én ontspanningsruimtes met jacuzzi's. Ga op reis naar deze exotische bestemming voor jong en oud. Waar wacht je nog op? Bied mee.
via VakantieVeilingen